Drodzy!

Mamy dla Was plan lekcji do pobrania, który mogą wykorzystać Wasze dzieci w związku ze zbliżającym się rokiem szkolnym. Pamiętajcie też, aby zabezpieczyć wasze pociechy – Ubezpieczenie Generali, z myślą o NNW (pakiet dziecko) już od 34 zł na rok.


,,Generali, z myślą o NNW” to ochrona Twojego dziecka całą dobę, 7 dni w tygodniu.
Wypłacamy odszkodowanie między innymi za: oparzenia, odmrożenia, pogryzienia przez zwierzęta (a także kleszcze), pobyt w szpitalu w wyniku zatrucia pokarmowego czy wstrząśnienia mózgu.

Do wyboru są 4 warianty ubezpieczenia, które możesz dopasować do Twoich potrzeb
i możliwości finansowych. Nie zwlekaj i zabezpiecz swoje dziecko!

Niniejszy materiał ma wyłącznie charakter reklamowy i informacyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Żadne z niniejszych informacji nie stanowią doradztwa inwestycyjnego lub podatkowego ze strony Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Szczegółowe warunki ubezpieczenia oraz koszty i ryzyka z nim związane, jak również informacje na temat ograniczenia odpowiedzialności ubezpieczyciela oraz zasady działania produktu określone są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia ?Generali, z myślą o Następstwach Nieszczęśliwych Wypadków? z dnia 6 czerwca 2017r. dostępnych na stronie www.generali.pl, u poszczególnych dystrybutorów lub w siedzibie Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. przy ul. Postępu 15B, 02-676 Warszawa.